Меню

12
Пет, Юни

Общество
Инструменти
Шрифт

 

 

 

 

 

 

 

 

 Директорът на ПГССИ „Христо Ботев“ в Свиленград Христина Милушева и директорът на НУ „Христо Ботев“ в Любимец Донка Козалиева са наградени от Министерството на образованието и науката за високи образователни резултати. От Хасковска област шестима са наградените школски директори, а от страната – 201. Те ще получат парична премия, връчена от министъра на МОН по инициатива на Съюза на ръководителите в системата на народната просвета в България.
Премиите се дават и за осигуряване на безопасна среда в училище. Като мотив да бъдат отличени са също постиженията им на регионално и национално ниво, за прилагане на ефективни модели на взаимодействие с родителите и превръщането им в партньори на институцията, както и за мотивиране на педагогическите специалисти да въвеждат иновации в обучението.

Сходни