В свиленградския арест е бил задържан 49-годишен хасковлия, шофирал „Дачия“ на АМ „Марица“ с 2,12 промила алкохол, съобщиха от ОДМВР-Хасково.
Още двама водачи са заловени пияни през почивните дни в областта. В Харманли е задържан 57-годишен карал „Пежо“ с 1,54 промила алкохол. В хасковския арест пък е пребивавал 31-годишен от с. Долно Големанци, управлявал „Ауди“ с 2,08 промила алкохол.
И по трите случая са образувани бързи производства.