Камион се е самозапалил тази сутрин на АМ "Марица" край Любимец в посока към Пловдив. Според първоначалните данни причината за пожара е неизправност в спирачната система на товарния автомобил. Няма пострадали при инцидента.
Тирът е свиленградски, превозвал е пластмасови маси и столове. Камионът, както и товарът, са напълно изгорели.
От Агенция пътна инфраструктура информират, че движението в района е временно ограничено. Трябва да се ползва обходен маршрут, който е от отбивката към Свиленград – Любимец – АМ „Марица“.
Свиленградски тир изгоря на АМ „Марица“
Инструменти
Шрифт
- Font Size
- Default
- Режим за прочит

